Świat Piłki to targi na stadionie Narodowym w dniach 7-9 kwietnia. Jeżeli ktokolwiek z naszych czytelników jest dzisiaj lub był wczoraj, to wie, że jest co robić. 🙂

Świat Piłki – relacja na żywo

Wszystkim fanów piłki nożnej, którzy z jakichś powodów nie mogli przyjść, oglądajcie naszą relację na żywo na Twitterze i Facebooku. Tutaj będziemy zamieszczać zdjęcia oraz filmy.

NA ŻYWO:

Jakość jaka jest. Niestety Wi-Fi na stadionie Narodowym nie było najlepszej jakości (niska prędkość, około 300kB na sekundę). Zapraszamy na naszego Twitter’a, Facebook’a oraz oraz Google+ by zobaczyć zdjęcia oraz filmy (przyciski do społecznościówek w prawnym górnym rogu strony).

AKTUALIZACJA:

Podsumowanie

Na targach WorldFootballExpo było co robić. Masa atrakcji, strefa gamingu, strefa MODECOM, boiska do gry w piłkę nożną, itp. Tak jak obiecaliśmy, wrzucamy kilkanaście zdjęć z najciekawszych według nas miejsc na targach Świat Piłki:

Podsumowując cały dzień jednym zdaniem, zabawa na targach Świat Piłki była. Mogliśmy znaleźć mnóstwo gier, m.in. piłkarzyki, mini boiska, piłkobilard, itp. Jednak było też bardzo zimno :D.