Flappy Bird

Flappy Bird to temat, na który można rozmawiać cały dzień. Super wciągająca, a zarazem prosta gra. Wszystko to sprawiało, że w kilka dni gra podbiła serca użytkowników.

Flappy Bird powraca?

I tu odpowiedź brzmi… nie. Oczywiście, grę można pobrać z alternatywnych sklepów, lecz nie jest ona dostępna ani w App Store, ani w sklepie Google Play.

Przypomnijmy, dlaczego gra zniknęła ze sklepów. Otóż, Flappy Bird generował dziennie ponad 50 000 dolarów dla autora. Dong Nguyen (kreator gry) powiedział, że powodem usunięcia jest:

z przyczyn osobistych

Tutaj możemy tylko domniemywać co było naprawdę powodem usunięcia aplikacji. Jednym z możliwych jest to, że prawdopodobnie dostawał groźby. Inną teorią, od autora jest to, że nie mógł sobie poradzić psychicznie z taką popularnością.

Ninja Spinki Challenges!!

Autor fenomenu powraca! Powraca z nową grą o nazwie Ninja Spinki Challenges!!. Jest ona trudniejsza od Flappy Bird’a, wymaga myślenia i może być frustrująca – jak Flappy Bird 🙂

Jak wygląda gra? Bardzo podobnie do naszego niezdarnego ptaszka – i graficznie, i niezdarnościowo 🙂

Bohaterami gry są: podskakujący owoc i wielka głowa kota. Są oni największymi wrogami. Gra oferuje nam 6 różnych mini-gier i za każdym razem mamy do czynienia z inną mechaniką i z innymi wrogami oczywiście. Jednak możemy poznać, że Ninja Spinki Challenges ma jakieś powiązanie do Flappy Bird’a. Jakie? Otóż gra polega na klikaniu i przesuwaniem po ekranie palcem.

Skąd mogę pobrać?

Gra jest free to play, czyli bezpłatna. Oznacza to, że są w niej zawarte reklamy (często wideo), które wyświetlają się po kilku rundach.

Ninja Spinki

Ninja Spinki Challenges!! dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i w App Store: