Sundar Pichai odpowiada na list 7-letniej dziewczynki!

CEO Google, Sundar Pinchai otrzymał list od 7-letniej dziewczynki. Chloe Bridgewater (tak się nazywa dziewczynka), ma zaledwie! 7 lat, lecz jej nie brakuje ducha przedsiębiorczości. Ambitna dziewczynka ostatnio napisała krótki list do Google w którym wyjaśnia, że chce któregoś dnia tu pracować – i właśnie to wywarło na CEO Sundar’a Pichai’a ogromne wrażenie.

CEO Google odpowiada

Jak pisze TNW, Sundar Pinchai zdecydował odpowiedzieć na list dziewczynki personalnie. Dlaczego w ogóle napisała? Dlatego, że zainspirowała się pracą swojego ojca. 7-letnia dziewczynka napisała emocjonalny list to „bossa Google” o jej ambicjach o pracy w firmie. W dodatku interesuje się komputerami, napisała również, że chciałaby pracować w fabryce czekolady i pływać na Olimpiadzie. Oto oryginalny! list Chloe, który napisała do giganta z Mountain View:

List Chloe do CEO Google'a
Autor: Chloe Bridgewater / Andy Bridgewater

Jest to jej drugi list, który napisała w jej życiu, poprzedni napisała specjalnie do Świętego Mikołaja. Sundar Pichai postanowił sam jej odpowiedzieć.

W jego odpowiedzi, szef Google’a zwrócił się do dziewczynki w sposób zachęcający do robienia tego co lubi, komplementowania jej zainteresowania komputerami i technologią i zachęca ją do takiego samego podejmowania decyzji. Oto personalny list od CEO Google’a:

List z odpowiedzią od Sundar'a Pichai'a
Autor: Andy Bridgewater / Chloe Bridgewater

Ojciec dziewczynki do BBC powiedział:

byliśmy zszokowani, ale nie sądzę, by chloe mogła zrozumieć jak dużą reakcję wywołała później

Ojciec kontynuuje:

ona ma wielkiego ducha przedsiębiorczości. nawet w przedszkolu, zawsze o niej mówiono, że jest błyskotliwa, pracowita i miła

Od nas możemy powiedzieć do Chloe: szacun za list i śmiałość! Pozdrawiamy Cię i Twoją rodzinę! 🙂